Kapat
YouTube MP3 İndirme ve Dönüştürme Yöntemleri
Teknoloji 13 0

YouTube MP3 İndirme ve Dönüştürme Yöntemleri – 2020

Dinlemekten hoşlandığınız müzikleri herhangi bir servise abone olmadan ve sürekli internetinizden harcamadan dinlemek için YouTube MP3 indirme ve dönüştürme yöntemlerini kullanabilirsiniz. YouTube’da dinlediğiniz şarkıları kaydetmenizi mümkün kılan bazı site ve uygulamalar mevcut.

İnsanlar artık müzik servislerini kullanarak müzik dinlemeye başlamış olsa da bu işlem için YouTube veya MP3 kullananların sayısı da azımsanmayacak derecede yüksek. Beğendiğiniz şarkıları YouTube MP3 indirme işlemi sayesinde bilgisayarınıza kaydederek daha sonra internet harcamanıza gerek olmadan müzik keyfinize devam edebilirsiniz.

Birazdan bahsedeceğimiz site ve uygulamalar sayesinde sadece müzik değil, ders anlatım videoları, podcastler gibi videoları da YouTube MP3 dönüştürme işlemine tabi tuttuktan sonra rahat rahat kullanabilirsiniz.

YouTube MP3 İndirme ve Dönüştürme Yöntemleri

YouTube MP3 indirme platformları

FLVTO

MP3 dönüştürme konusunda güvenilir siteler arasında olan FLVTO, hızlı ve stabil şekilde çalışıyor. Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan reklamlar uygulamanın karışık olduğu izlenimi yaratabilir ancak öyle bir durum yok. Reklam veya pop-up engelleyici kullanıyorsanız sitenin çok kolay bir şekilde çalıştığını hemen anlayacaksınız.

İndirme işlemi için özel olarak program veya uygulama indirmek istemeyebilirsiniz. Bu internet sitesini kullanarak ihtiyaç duydukları videoları MP3 formatına dönüştürüp, kaydedebilirsiniz.

  1. Buraya tıklayarak FLVTO sitesine giriş yapın.
  2. Sayfanın ortasındaki arama kısmına indireceğiniz YouTube videosunun linkini yazın veya yapıştırın.
  3. Dönüştür seçeneğinin yanındaki menüden MP3 formatını tercih edin.
  4. Butona tıklayın.
  5. İşlemin tamamlanması için biraz bekleyin.
  6. Dönüştürme bittikten sonra çıkan indir tuşuna basın.
  7. Videonuz dönüştürüldü ve MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedildi.

NewPipe

NewPipe uygulaması ile istediğiniz videoyu dönüştürebilir ve seçtiğiniz görüntü kalitesinde indirebilirsiniz. Yalnızca Android cihazlarda çalışan uygulama, size indirdiğiniz videolara göre tavsiyelerde de bulunuyor.

KeepVid

KeepVid hem internet sitesi, hem de masaüstü programı olarak kullanılabiliyor. Çevrimiçi YouTube MP3 indirme işlemlerini yapabildiğiniz sitede diğer sosyal medya platformlarından da indirme işlemi yapabiliyorsunuz.

Reklamlardan arınmış ve kullanıcılarını pop-up’lara boğmayan arayüzü ile KeepVid, kolay bir kullanım sunuyor. Programı ücretsiz olarak deneyebilir, hoşunuza giderse premium sürüme de geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir