Kapat
Teknoloman’dan herkese merhaba
Teknoloji 88 0

Teknoloman’dan herkese merhaba

Türkiye’de bir çok teknoloji yayını yapan kuruluş yer almasına rağmen bizde ekibimiz ile birlikte bu sektörde farklı çalışmalara imza atma kararı aldık ve çalışmalarımıza başladık.

Neler mi yapacağız? teknoloji

Dünyanın önde gelen firmalarının ve teknolojik ürünlerinin haberleri başta olmak üzere ülkemizde yaşanan gelişmeleri de sizlerle buluşturacağız. Yeni çıkan ürünleri inceleyerek sizlere ilk deneyimi sağlayacağız. Bizlerde bunları yaparak keyif alacağız. Tamamen özgün içeriklerle basit ama çözümü noktasında büyük sıkıntılar yaşadığınız işletim sistemleri sorunları başta olmak üzere, yazılım sorunlarının çarelerini size sunacağız. Ayrıca Türkiye’de büyük eksikliği olan yazılımların eğitimlerini hazırlayarak meraklılarına sunacağız. Bunlardan en önemlisi Cinema4D başka tüyo şimdilik yok 🙂

Kimiz?

Teknolojiye meraklı, gelişmeleri takip eden ve edindiği tecrübeleri internet kullanan herkesle paylaşmayı hedefleyen bir grup internet kullanıcısıyız. Ekibimizde birbirinden deneyimli grafiker, gazeteci, yazılımcı ve editörler yer alıyor. Ve bu ekip sizler için çok önemli çalışmalar yapmak için can atıyor.

Neden teknoloji?

Önü her zaman açık olan bu sektörde Türkiye’de örnek aldığımız onlarca portal varken neden bu işe girdiniz diyenler için… Öncelikle her teknoloji portalının başarılı olabildiği sektörlerin sayısı kısıtlıyken, bizim ekibimizde bu işleri tamamen gönüllü yapacak olan yol arkadaşlarımız var. Her sektörüden ekibimiz içinde bulunan bu arkadaşlarımızın ortak noktası teknoloji olduğu için, birlikten kuvvet doğar şiarıyla hareket ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde yaşayan arkadaşlarımız, yaşadıkları şehirlerdeki teknolojik yetersizlerin önüne geçebilmek için, memleketlerinde gelişimin arttırılması için mesai harcayacak.

Teknoloman maskotu Murtaza

TEknoloji
Teknoloman için üretilen 3 boyutlu karakterimiz Murtaza ile tanışın. Karakterin oluşumunda emeği geçen çalışma arkadaşımız Esat Gümüş Türkiye’de ve dünyada başarılı çalışmalara imza atmış bir animasyon yapımcısı. Kendisine bu güzel çalışması için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Marifet iltifata tabidir. Bu anlayışla ilerleyeceğiz.

Sosyal Medya nedir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.. bizi twitterda takip edebilirsiniz.@teknoloman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir