Kapat
Netflix İzleme Geçmişi Temizleme
Teknoloji 10 0

Netflix İzleme Geçmişi Temizleme

Netflix izleme geçmişi temizleme işlemini yaptıktan sonra kullanımı ve takibi rahat bir izlemeye devam et listesine sahip olabilirsiniz. Bu rehberimizde sizlere Netflix izleme geçmişini silmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Netflix, iOS veya Android bir cihaz kullandığınızı düşünerek uygulama üzerindeki geçmişinizi temizlemenize müsaade ediyor. Uygulamada kayıtlı olan verilerinizi silerek izlemeye devam et listenizi temiz hale getirebilirsiniz. Yeni öneriler almak ve tamamen sıfırdan başlamak içinse yeni bir üyelik oluşturmak daha mantıklı olacaktır.

Sizlerle paylaşacağımız yöntem yalnızca iOS ve Android sürümlerinde çalışıyor. Bu yöntem sayesinde Netfix geçmişinizden silme işlemi yapabiliyor, izlemeye devam et listenizde bulunan dizileri ve şovları kaldırabiliyorsunuz.

Netflix İzleme Geçmişi Temizleme

Netflix İzleme Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılıyor?

Netflix geçmişini temizlemek oldukça basit bir işlemdir. iOS veya Android cihazınızdan uygulamayı açın. Uygulamadaki izlemeye devam et listesine girin, sonrasında giriş kısmındaki üç noktaya tıklayın. Karşınıza bir alt menü çıkacak. Buradan satırdan kaldır seçeneğini arayın.

Yaptığınız işlemin tamamlandığını gösteren bir menü karşınıza çıkacak. İşlemi tamamladığınızda seçtiğiniz film veya şov izlemeye devam et listenizden kaldırılacaktır. Seçtiğiniz filmi listenizden kaldırmış olsanız bile tekrar arayıp bulduktan sonra kaldığınız yerden izlemeye devam etmek istediğinizde bir problem yaşamazsınız.

Yeni inceleme ve rehber içeriklerimizi kaçırmamak için sosyal medya adreslerimiz üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. En çok merak edilen ve sorulan konular hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir