Kapat
Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme
Sosyal Medya 12 0

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme 2020

Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme resmi olarak desteklenmiyor olsa da bu işlemi farklı yazılımlarla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarınızdan Instagram’a fotoğraf yüklemek için kullanabileceğiniz en verimli uygulamalardan birini sizlerle paylaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi Instagram’ı tarayıcı üzerinden kullandığınızda fotoğraf yükleme yapamıyorsunuz. Bilgisayarınızda bu işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz çevrim içi sistemler bulunuyor ancak bunların çoğu profesyonel kullanım için dizayn edilmiştir. Kişisel kullanımınız için ücretsiz ve kolay kullanıma sahip bir uygulama yeterli olacaktır. Bu konuda sizlere yardımcı olacak ve “Instagram’a bilgisayardan nasıl fotoğraf yüklenir?” sorusunu yanıtlayacağız.

Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?

Normal şartlarda bilgisayarınızı kullanarak Instagram sayfa veya hesabınıza fotoğraf yükleyebileceğiniz ücretsiz bir program bulunmuyor ancak bugün size üçüncü parti bir yazılım olan Windowed Instagram uygulamasını tanıtıyoruz. Bir fotoğrafçının sizlerle aynı problemleri çekmesinden dolayı ortaya çıkan uygulamayı kullanarak Instagram’a fotoğraf yükleme işlemlerinizi bilgisayarınızdan yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kurması da kullanması da oldukça kolay, buraya tıklayarak Windowed Instagram uygulamasını indirebilirsiniz.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra uygulamayı açıp, Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın görünüşü ve kullanım şekli bildiğiniz Instagram uygulaması gibi olduğu için herhangi bir alışma süreci de yaşamayacaksınız. Telefonlarınızdaki uygulama ile tamamen aynı olan Windowed Instagram sayesinde hikaye ve gönderi paylaşımlarınızı bilgisayarınızı kullanarak yapabiliyorsunuz. Paylaşımlarınızı yaparken uygulamanın sunduğu filtrelerden de yararlanabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden mesaj gönderme ve okuma işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.

Windowed Instagram Uygulaması

Uygulama hem MacOS hem de Windows işletim sistemlerinde çalışıyor. Biraz önce belirttiğimiz indirme bağlantısını kullanarak uygun versiyonu cihazınıza kurabilirsiniz. Windowed Instagram uygulaması resmi bir servis olmadığı için hesaplarınızın güvenliği sizlerin sorumluluğundadır.

Sosyal medya ile ilgili rehber ve tavsiye içeriklerimizi kaçırmamak ve yayınlandığında haberdar olmak için sosyal medya adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir