Kapat
acun ılıcalı rekor
Sosyal Medya 12 0

Acun Ilıcalı Rekor kırdı İnstagram canlı yayın 3 milyon

Survivor yarışmasında adını sık sık duyduğumuz ünlü bir TV kişiliği olan Acun Ilıcalı, 25 Mayıs 23: 30’da canlı yayın yaparak çok kısa sürede dünya Instagram Canlı yayın rekorunun yeni sahibi oldu. Acun Ilıcalı Rekor canlı yayını instagramdan yaptı.

Acun Ilıcalı Rekor denemesi kısa sürede tamamlandı

Survivor ünlülerinin de yer aldığı Instagram Canlı yayını – gönüllü yarışmacılar, 3 milyonun üzerinde katılımcıyla yeni bir rekor kırdı. Ünlü bir TV kişiliği ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, yakın zamanda Survivor gönüllü ekibiyle Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Yoğun ilgi gören bu yayın, anında 1 milyon izleyiciyi aştı ve Türkiye’nin en çok izlenen Instagram Canlı yayını oldu. Acun Ilıcali’nin 3 milyon kişiye ulaşan anlık yayınıyla Dominik’te yeni bir rekor kırıldı. Rekor denemesinden önce Acun Ilıcalı, rekor kırılırsa bir kutlama partisi düzenleyeceğini de belirtti. Rekor kırıldıktan sonra büyük bir parti verildi.

Türkiye canlı yayın rekoru için seferber oldu

Acun Ilıcalı’nın Instagram’da yeni bir rekoru var. Daha önce rapçi Tekashi69’a ait olan 2 milyon anlık görüntüleme sayısı, bugün 3 milyon kişinin katıldığı Instagram Canlı yayını ile Acun Ilıcalı’ya geçti. Instagram’daki rekorun yeni sahibi olan Acun Ilıcalı, 3 milyon kişi ile canlı akış rekoru kırdı: Instagram kaydı Acun Ilıcali Instagram’da yeni bir rekor deneyeceğini açıkladığında neredeyse bir çeşit seferberlik başlatıldı. 2 Ramazan Bayramı gün 23.30’da başlayan canlı yayın 3 milyon kişi tarafından izlendi ve yeni bir rekor kırdı. Acun Ilıcalı, sadece 2 dakikada rekor kırmak çok ciddi bir başarı oldu. Aynı zamanda seyirci Acun Ilıcalı’nın tavsiyesi sonrası NBA’nin Türk basketbol oyuncusu Cedi Osman’ı yakın takibe aldı. Cedi Osman’ın 10 dakikada yaklaşık 1 milyon takipçi kazanmasını sağladı.

Eski rekortmen Rapçi Tekashi69 idi

Önceki Instagram Canlı yayın rekoru ünlü rapçi Tekashi69’a aitti: Mayıs ayı başlarında, ünlü rapçi Tekashi69, çıkışıyla Instagram’ın canlı akış izleyici rekorunu kırmayı başardı. 24 yaşındaki Ünlü rapçinin aldığı hapis cezasını anlattığı canlı yayında 2 milyona yakın kişi tarafından izlenmiş ve instagram tarihinin en yüksek katılımlı canlı yayını olma ünvanını almıştı.

instagram-2m-izlenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir