Kapat
ücretsiz gta 5
Oyun 49 0

Ücretsiz GTA 5 Epic Games’ten daha neler göreceğiz?

Rockstar Gaming tarafından üretilen Grand Theft Auto serisinin en etkili sürümü olan GTA 5 Epic Games tarafından ücretsiz dağıtılmaya başlandı. Tüm oyunseverlerin ilgisini çeken bu durumun diğer oyunlarla devam edeceği öğrenildi.

ücretsiz GTA 5 Epic Games’den

Tüm dünyadan milyonlarca oyuncunun vazgeçilmezleri arasında yer alan oyunlar koronavirüs salgını sonrası eve kapanan dünya insanının da ilgisini çekmeye başladı. Bu kapsamda birçok oyun şirketi çeşitli kampanyalar yaparak gerek ücretsiz oyun sağladı. Gerekse yüzde doksanlara varan indirimlerle gamerları mutlu etmeyi başardı.

En büyük güzellik Epic Games’den

En iyi oyunlardan bildiğimiz GTA 5’i ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Epic, ilerleyen günlerde başka oyunları da ücretsiz dağıtacaklarının sinyallerini verdi. Efsane oyunu kütüphanelerine ekleyen meraklı oyuncular diğer ücretsiz oyunlarrı da dört gözle bekliyor. İlgili duyurularını yaptıktan sonra sunucularında indirmelerden dolayı ciddi yoğunluk yaşayan firma, diğer oyunlar için sunucularında güçlendirme çalışması yapacak mı bilemiyoruz. Epic Games’in bu güzelliğinden sonra diğer oyun şirketlerinin de harekete geçerek oyunseverlerin yüzünü güldürmesi bekleniyor.

Bir çok oyun ücretsiz olacak iddiası

Firmanın ilerleyen günlerde bir çok oyunu da ücretsiz olarak dağıtacağı iddiaları sosyal medya gündeminde bomba gibi yerini aldı. Sosyal paylaşım sitesi reddit üzerinde yayılan bir paylaşımda firma tarafından haftada bir popüler oyunlar ücretsiz olarak kullanıcıları ile buluşacak. Bu iddialara göre; ilk olarak 21 Mayıs’ta Civilization VI ücretsiz olacak. 28 Mayıs’ta Borderlands: The Handsome Collection ve 4 Haziran’da Ark Survival Evolved oyunları Epic Games tarafından ücretsiz yapılacak.

Epic Games
Epic Games’in ücretsiz yapacağı oyunlar

Öte yandan firma bir çok konsol oyununu da ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Şirketin diğer oyunların ücretsiz olarak dağıtma kararını alma ihtimalinin yüksek olduğu oyunseverler ve sosyal medya kullanıcıları arasında dönen muhabbetler arasında. Ayrıca Epic Games’in bu alkışlanası davranışı bir çok farklı şirketteki oyuncularında takdirini topladı.

Epic Games’in GTA 5’i ücretsiz yapması hakkında Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızda belirtirseniz seviniriz. Dilerseniz Nano Teknoloji nedir? başlıklı yazımızı tıklayarak okuyabilir ve yorumlayabilirsiniz.
Bizleri intagramdan takip etmeyi unutmayın. @teknoloman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir