Kapat
SAlla Kazan İnternet
Mobil 52 0

Salla Kazan İnternet kazanma saatleri

GSM operatörlerinin kullanıcılarına yaptığı kampanyalarla bilinirliklerini arttırma ve marka tutundurma çalışmaları her zaman dikkat çekmiştir. Bu kapsamda önde gelen operatörlerden olan Türkcell her Cuma günü Salla Kazan kampanyası ile hat sahiplerine internet başta olmak üzere dakika bazen sms bazen de indirim kodları hediye ediyor. Ama en çok tercih edilen hediyenin başında internet geliyor. Türkcell’in son zamanlarda getirdiği yenilikle kazanılan hediyeler

Salla Kazan internet kazanma

Peki Salla Kazan ile internet kazanmak için ne yapmak gerekiyor? Öncelikle Türkcell belli sayıda data hediyesi dağıtıyor bunu bilmenizi isteriz. Onun için Cuma günü ilk sallayanlardan olursanız internet kazanma olasılığınız fazlasıyla artacaktır. İnternet hediyeleri bittikten sonra sırasıyla dakika ve kampanya indirimleri verildiğinden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Uygulama hakkında bilgi vermemiz gereken başka bir nokta ise Türkcell abonelerinin kullandığı paketlere göre az veya fazla data veriyor. Yani 100 lira üzeri fatura ödeyen Platinum müşterisi ile 30 TL faturası olan Genç Türkcell’li abone aynı hediyeyi kazanamıyor maalesef. Test edildi onaylandı.

İkinci yöntem aza kanaat edenlere

Bir başka internet kazanma yöntemi ise sallamadan kazanmak. Ama uygulamanın adı Salla kazan dediğinizi duyar gibiyiz. Yapmanız gereken uygulamada salla kazan kısmına gelerek telefonu sallamamanız. Yanlış duymadınız. İlgili bölüme geldikten sonra bir süre beklerseniz en az 1 GB internet paketi kazanacaksınız. Günü kurtarmak için iyi bir seçenek olacaktır. Ama gözünüz yükseklerde ise mutlaka yenileme günü olan Cuma günü sabah erken saatlerde sallamayı unutmayın.

salla-kazan-internet-kazanma
Salla Kazan internet kazanmak için yazımızda okuduklarınızı yapmanız yeterli.

Salla Kazan İnternet kazanma saatleri

Yazımızın genelinde de belirttiğimiz gibi yenilemenin gerçekleştiği Cuma günü sabah saatlerinde hatta uyumuyorsanız Perşembe günü 00:00’dan sonra sallamaya başlayın. Bunu her Perşembe yaparak kazandığınız internetleri katlayabilirsiniz. Geciktiğiniz her dakika hediye paketlerin biteceğini varsaydığımızda internet kazanma şansınız azalacaktır.

Ayrıca bu uygulamada internet kazanma hilesi diye bir şey yok. Bunlar yazılım tarafından belirli kriterlere göre yapılan dağıtımlardır. Bizim sizlere anlattığımız bu başlıklarda taktik olarak adlandırılmalıdır.

Salla kazan ile ilgili görüşlerinizi yorumlarda belirterek konumuzu zenginleştirebilirsiniz. Bizi instagramdan takip etmeyi unutmayın. @teknoloman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir