Hakkımızda

Teknoloman nedir diyecek olursanız; uzun vadede yapacağımız başarılı çalışmalarla sektörde önde gelen kuruluşlar arasında olma hedefimizden dolayı şimdiden bir megalomanlık içinde olduğumuz için teknoloji ve megolaman kelimelerinden bir isim türettik. Yani, teknolojik megalomanın kısaltması diyebiliriz.

Biz kimiz?

Teknoloji alanında farklı sektörlerden bir araya gelen bir grup girişimciyiz. Ekibimiz grafiker, animasyon sanatçısı, gazeteci, yazılımcı, fotoğrafçı ve editörlerden oluşan geleceğe güvenle bakan bir arkadaş ortamında oluşuyor. Alanında kendisini kanıtlayan bu grubun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan teknoloman biziz.

Hedefimiz

Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada her an her saniye yaşanan teknolojik gelişmelere olan hakimiyetimizi okuyucularımız ile buluşturmak, gerekli incelemeleri yaparak onlara doğruyu göstermek ve kullandığımız yazılımların eğitimlerini vererek bilinçli internet kullanıcı ortalamasını yükseltmek. Bildiğimiz, öğrendiğimiz, gördüğümüz her türlü veriyi sizlerle paylaşarak temiz bir internet için çalışacağız.

Tecrübelerimiz

Başta grafik tasarım olmak üzere animasyon, medya, yazılım alanındaki tecrübelerimizi açmak gerekirse kullandığımız uygulamaları ve programlama dillerini yazmamızda fayda var. Adobe Photoshop, After Effects, Cinema 4D, 3ds Max, Unity, SketchUp, Edius, Filmora, Hazır Sistemler (CMS), ASP, PHP, ASP.net, C#, C++, Java, Windows Server ve daha sayamadığımız bir çoğu.

İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”

Hadis-i Şerif